O firmie


 

 

 

ZAŁOŻYCIEL FIRMY

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP rozpoczęło działalność w lipcu 1989 roku.

Założycielem i właścicielem firmy był inż. Paweł Piechnik. Główny profil działalności firmy to kompleksowe budownictwo inżynieryjne.

W związku z rozwojem nowoczesnych technologii bezwykopowych w 1997 roku wprowadziliśmy do oferty specjalistyczne roboty inżynieryjne (przeciski, przewierty, przepychy).

Gwarantujemy profesjonalną realizację usługi niezależnie od wybranej metody (mikrotuneling, przewierty sterowane teleoptycznie, przeciski pneumatyczne). Wieloletnie doświadczenie
w budowie rurociągów podziemnych metodą bezwykopową, doświadczona kadra oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii umożliwiły nam wykonanie w ekstremalnych warunkach gruntowo-wodnych wielu obiektów, które metodą tradycyjną były praktycznie nie do wykonania.

Działając na rynku budownictwa inżynieryjnego zdobyliśmy uznanie i zaufanie inwestorów poparte licznymi referencjami i podziękowaniami za wysoką jakość robót. Wielokrotnie angażowano nas do dokończenia inwestycji, której inne firmy nie były w stanie wykonać. Naszą fundamentalną zasadą jest dbałość o klienta i zamknięcie inwestycji bez zbędnego angażowania inwestora.

 

Długoletnia strategia rozwoju wymusza wysoką jakość wykonania oraz gwarancję trwałości realizowanych przez naszą firmę inwestycji. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008 stawiając sobie za główny cel świadczenie usług w sposób konkurencyjny przy zachowaniu wymaganej jakości.

Władze firmy

PREZES ZARZĄDU

PROKURENT

DYREKTOR FINANSOWY

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

 

Kompetencje

Potwierdzeniem realizacji usług na najwyższym poziomie jest przyznanie naszej firmie wielu nagród wśród których są: Medal Europejski za osiągnięcia w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego ze szczególnym uwzględnieniem technologii bezwykopowych przyznany w 2002 roku przez Business Centre Club.

 

Przedsiębiorstwo Robót
Inżynieryjnych INKOP

ul. Komuny Paryskiej 5,
30-389 Kraków

Sekretariat
+48 12 262 15 22
 
+48 695 101 999
Wynajem sprzętu
+48 12 262 41 34
    

Do góry